Accuphase PS-550 – najnowszy kondycjoner sieciowy

W 1996 roku Accuphase pomyślnie opracował kondycjoner sieciowy i wprowadził PS-500. Porównując przebieg referencyjny, który jest idealną falą sinusoidalną, z przebiegiem zasilania, a także uzupełniając niedobór i usuwając nadwyżkę, przebieg jest kształtowany przy użyciu epokowej technologii, która zapewnia czyste zasilanie z niewielkimi zniekształceniami.

Ma ogromny wpływ na jakość dźwięku audio i jakość obrazu sprzętu wideo i został wysoko oceniony na całym świecie. Nowy produkt Accuphase PS-550 to kondycjoner już szóstej generacji licząc od PS-500. W celu realizacji obserwacji przebiegów wejściowych i wyjściowych, która od wielu lat jest ideałem, instaluje się „panel ciekłokrystaliczny (LCD)” i można potwierdzić efekt kształtowania przebiegu. Precyzyjny sygnał referencyjny generowany bez użycia oscylatora jest wprowadzany do wzmacniacza korekcji kształtu fali poprzez transmisję zbalansowaną. Posiada dużą moc wyjściowa 510VA. Ponadto jest wyposażony w 8 zacisków wyjściowych klasy referencyjnej, które spełniają surowe normy i są wysokiej jakości, bezpieczne i niezawodne.

Przewody od obwodu wyjściowego do każdego zacisku wyjściowego prądu zmiennego mają tę samą długość i zwraca się uwagę na to, aby jakość dźwięku nie różniła się w zależności od zacisku wyjściowego prądu przemiennego. PS-550 to niezbędny element w Twoim środowisku odsłuchowym, który znacznie poprawi jakość dźwięku.

Gdy tylko kondycjoner pojawi się w Polsce, znajdziesz go w audiofiliskim sklepie audioplaza.pl. Ten poznański salon posiada bardzo dużą ekspozycję marki Accuphase, wliczając w to wzmacniacze zintegrowane, końcówki mocy, odtwarzacze CD i inne.